FORMENTERA DEL SEGURA

Hulajnogi 🛴🛴

Hej ! 🤗☀️

O urokach Formentera pisaliśmy już nie raz – przepyszna kuchnia, wspaniała architektura miasteczka i pobliskie rajskie plaże z turkusową wodą.

Apartament w Formentera to nasza perełka. To od niego wszystko się zaczęło. To właśnie w tym miejscu przekonaliśmy się, jak wygląda prawdziwy, hiszpański klimat.

I zrozumieliśmy, że Hiszpania za każdym razem na nowo zaskakuje swoim pięknem.

Ale przede wszystkim to doskonałe miejsce dla fanów aktywnego wypoczynku – Formenterę można dokładnie zwiedzić, odwiedzając jej wszystkie klimatyczne zakamarki, przemierzając ją… hulajnogą!

Dokładnie tak! Właśnie w ten sposób dotarliśmy do ukrytych, malowniczych uliczek, przepięknych punktów widokowych i restauracji z prawdziwą, tradycyjną kuchnią.

Dlatego teraz, za każdym razem, gdy wracamy do Formentera po całym dniu spędzonym na plaży, wieczorem przesiadamy się na nasze elektryczne hulajnogi i czerpiemy z tego pięknego miejsca całymi garściami!

A czasem pakujemy nasze hulajnogi do bagażnika i jedziemy zwiedzać jeszcze dalej – właśnie w ten sposób odkryliśmy miasto Cartagena i kilka innych przepięknych miasteczek zupełnie na nowo!

Jesteście ciekawi, jakie malownicze zakątki udało nam się odwiedzić?

W następnym wpisie opowiemy Wam o tym trochę więcej.

A wszystkim fanom aktywnego wypoczynku i odkrywania prawdziwej Hiszpanii przypominamy, że w Apartamencie Formentera oferujemy możliwość wypożyczenia dwóch hulajnóg elektrycznych! Nasze hulajnogi mają w zestawie:

• 2 plecaki

• 2 uchwyty na telefon

• 2 kaski

• Zabezpieczenie antykradzieżowe

To jak, kto wybiera się na przejażdżkę po malowniczych zakątkach Formentera i okolicznych miejscowościach?

#bajubaju#przewodnik