Pokoje Sycylia,  Sycylia

B&B pokój nr. 101

📌 Castellammare del Golfo -Sycylia

ℹ️ OPIS

B&B składa się z pięciu pokoi z balkonem lub tarasem (z każdego pokoju jest widok na morze) oraz posiada duży wspólny taras z którego roztacza się wspaniały widok na Zatokę Castellammare!

Na zdjęciach pokój numer 101 rodzinny z balkonem i bocznym widokiem na morze

Styl jest typowo śródziemnomorski, każdy pokój jest w innym kolorze i wyposażony jest w niestandardowe meble. Zastosowane materiały są wynikiem długiego i cierpliwego zbierania oryginalnych sycylijskich majolik wykorzystywanych w wyjątkowy sposób, podłogi w części składają się ze starych “Balate” czyli płyt z trawertynu i częściowo są na bazie cementu i żywicy.

W architekturze dominują kolory sródziemnomorskie: białe ściany, niebieskie okiennice i podłogi w kolorze piaskowym.

🍽☕️ Od wczesnych godzin porannych oferowane jest śniadanie w formie bufetu, smaki i zapachy produktów sycylijskich powodują niepowtarzalny i jedyny pobyt w swoim rodzaju.

Oferowane są produkty typowo lokalne jak “pane cunzatu” (chleb ciety wzdłuż na pół i doprawiony: olej, sól, oregano , pokrojony pomidor, płatki sera i anchois, następnie jest on ponownie zmontowany i podzielony na kilka części), “arancine”(smażona ryżowa kulka lub stożek faszerowany mielonym miesem przyprawionym w sosie pomidorowym i zielonym groszkiem lub faszerowany szynką i mozzarellą), “cassatelle”(bardzo słodkie smażone pierożki faszerowane serem ricotta),swieże sezonowe owoce, granite(lody na bazie wody) podawane ze słodką bułeczką.

To tylko przykłady tego co Strona główna oferuje ze smaków sycylijskich. W naszym hotelu znajdziecie ciepłą i rodzinną atmosferę, ktora skróci odległość od domu.

Zapraszamy do rezerwacji !

✔️Klimatyzowane pokoje

✔️ Widok na morze

✔️Telewizor

✔️Balkon

✔️Bezpłatne Wifi

✔️Prywatna łazienka

✔️Śniadanie w cenie

✔️Codziennie sprzątanie pokoju