O nas


Wymarzone wakacje w Hiszpanii i Włoszech z BajuBaju.
Wschody i zachody słońca nad Morzem Śródziemnym, szum turkusowych fal, biały piasek, przepiękne jachty w zatoce, malownicza architektura
.

Wybierz jeden z prywatnych apartamentów BajuBaju i wszystko to będziesz mógł podziwiać z własnego tarasu!

BajuBaju PRYWATNE APARTAMENTY HISZPANIA
Hiszpania fascynowała nas od zawsze! Z dumą możemy powiedzieć, że zwiedziliśmy ją niemal w całości, poznaliśmy jej najpiękniejsze zakątki i odkryliśmy bogate dziedzictwo kulturowe. Chcemy, aby każdy z Was mógł doświadczać Hiszpanii tak, jak sobie wymarzył, dlatego oferujemy wynajem luksusowych apartamentów w Costa Blanca.
Dlaczego akurat ten region? Bo jest wyjątkowy – po prostu! To niemal 250 km linii brzegowej z malowniczymi plażami, uroczymi miasteczkami i wspaniałymi zakątkami wartymi odwiedzenia. Co zwiedzisz w pierwszej kolejności? Urokliwe zatoczki i jaskinie, góry schodzące do samego morza, tętniące życiem Benidorm czy cudowną wioskę rybacką Santa Pola?

BajuBaju PRYWATNE APARTAMENTY WLOCHY
Wiecie, jak to jest z podróżami? Uzależniają! Po Hiszpanii przyszła kolej na Włochy. I co tu dużo mówić – wpadliśmy po uszy! A nasze serca najbardziej skradła Sycylia.
Ta przepiękna wyspa leży na południu Włoch i dosłownie zachwyca swoim klimatem, kuchnią i architekturą. Trekking na aktywnym wulkanie Etna, zwiedzanie starożytnych ruin w Dolinie Świątyń, przepyszna kolacja przy lampce włoskiego wina w Palermo, wizyta w Syrakuzy – mieście Archimedesa, a może relaks na jednej z malowniczych plaż? Wiemy, że chcesz spędzić urlop tak, jak lubisz – dlatego oferujemy wynajem apartamentów na Sycylii, żebyś mógł zaplanować wszystko tak, jak sobie wymarzysz!

Prywatne apartamenty na Sycylii i w Hiszpanii – sprawdź, jak wygląda prawdziwy komfort podróży!
Wśród apartamentów BajuBaju każdy znajdzie coś dla siebie! Nasze wygodne, urządzone z klasą, wspaniale wyposażone i przestronne apartamenty rozlokowane są w całym regionie Costa Blanca i na Sycylii. Wolisz apartamenty położone niemal przy samej plaży czy w samym środku lokalnych miejscowości i miasteczek – chcemy dać Ci wybór, bo doskonale rozumiemy, że każdy chce spędzać wakacje tak, jak lubi najbardziej!
Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą – Apartamenty na wynajem w Hiszpanii i we Włoszech czekają na Ciebie!