O nas

Baju Baju – wakacje marzeń w Hiszpanii, Włoszech, Grecji i Francji!

Wszystko zaczęło się w 2021 roku… Nasza pasja do podróży i pierwszy zakupiony apartament na Wybrzeżu Costa Blanca, zachęciły nas do rozwijania oferty, która dziś obejmuje nie tylko Hiszpanię, ale również Włochy, Francję i Grecję. Jako prawdziwi entuzjaści, cały czas się rozwijamy i szukamy wymarzonych miejsc dla naszych klientów aby nasza oferta była jeszcze bogatsza i mogła zaspokoić potrzeby każdego, spragnionego wrażeń podróżnika. 😀

Wysoki standard dla każdego

Oferujemy wynajem apartamentów o wysokim standardzie – dostosowanych do preferencji i budżetu naszych Gości. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na romantyczny wyjazd, rodzinne wakacje, eskapadę z przyjaciółmi, czy przygodę solo – polecimy Ci lokum, w którym poczujesz się komfortowo i bezpiecznie.

Zawsze do Twojej dyspozycji

Mieszkając na Costa Blanca, jesteśmy zawsze do dyspozycji osób, które wybierają tę destynację. Pomagamy, wspieramy i doradzamy, aby każdy dzień spędzony w naszych apartamentach zapisał się w Twojej pamięci już na zawsze. Proponujemy wsparcie w organizacji transferu z lotniska oraz wynajmu samochodów na miejscu – ułatwiając tym samym eksplorację okolicy w przyjemnych warunkach. Dodatkowo, dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości rynku, możemy Ci pomóc w zakupie wymarzonego domu lub apartamentu w tej słonecznej części Hiszpanii.

Dlaczego warto nas wybrać?

Opinie naszych Gości mówią same za siebie. Jesteśmy przewodnikami, opiekunami i architektami pięknych wspomnień. Nigdy, przenigdy nie zostawiamy Cię samego – pomożemy na każdym etapie planowania podróży i będziemy z Tobą w stałym kontakcie. Dzięki naszemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi, klienci chętnie do nas wracają, ceniąc sobie wysoki standard usług, osobiste podejście i możliwość odkrywania najpiękniejszych zakątków Europy w komfortowych i przyjaznych warunkach.